18 lutego 2022

Nowe wyzwanie dla Młodzieży

Uwaga, uwaga!

Nowy Rok przynosi nielada gratkę dla nurkującej młodzieży!

Z przyjemnością informujemy, że Federacja IDA wprowadziła do programu szkoleń kolejny kurs dla młodzieży tj. Junior Advanced Open Water Diver

IDA Junior Advanced Open Water Diver (JAOWD) jest przeznaczony dla tych, którzy ukończyli kurs Junior OWD, mają na koncie przynajmniej 12 lat i chcą kontynuować swoją przygodę z nurkowaniem - przy aprobacie Rodziców rzecz jasna.

 

Praktyka jak zwykle poprzedzona jest teorią, a zakończona egzaminem, ale jest o co walczyć, bowiem pozytywne ukończenie kursu uprawnia do nurkowań na sprężonym powietrzu na całym świecie do głębokości aż 18 metrów! (pod nadzorem nurków P***, asystentów lub instruktorów nurkowania)

Sam kurs jest bardzo ciekawy i obejmuje szkolenie z nawigacji podwodnej, planowania nurkowania, ratownictwa nurkowego, podstawy nurkowania nocnego, podstawy przewodzenia grupie nurków i podstawy nurkowania na nitroxie.

 

Pamiętaj, że pasja do nurkowania zaszczepiona w okresie dzieciństwa zazwyczaj trwa latami. Buduje w naszych dzieciach poczucie obowiązku, dyscyplinę, odpowiedzialność za siebie i zespół, z którym wchodzą pod wodę, pewność siebie oraz propaguje zdrowy tryb życia. Dodatkowo, poprzez regularne nurkowanie, młodzież nabywa naturalną odporność na grypy oraz inne przeziębieniowe paskudztwa!

 

U osób, które regularnie uprawiają ten sport zmniejsza się ciśnienie tętnicze, poprawia krążenie krwi i podnosi poziom witaminy "D". Przebywanie pod wodą odciąża też kręgosłup i redukuje stres.

Zatem młody nurku Junior OWD, Drogi Rodzicu, Babciu lub Dziadku, nie ma co się zastanawiać - weź sprawy w swoje ręce i skorzystaj z możliwości kontynuowania podwodnej przygody! Więcej informacji nt. prowadzonych szkoleń znajdziecie na naszej stronie internetowej, kontaktując się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez Messengera.

 

Nie zwlekaj - skontaktuj się z nami!

 

Do zobaczenia pod wodą!

POWRÓT